Wow addons spolszczenie

wow addons spolszczenie.zip

9,284 Downloads.Najnowszą wersję spolszczenia można pobrać z linku poniżej lub poprzez aktualizator.. World of Warcraft - Questy, Czary, Książki po Polsku!Co do spolszczenia wowa, to był kiedyś taki projekt robiony za czasów tbc.. Mam jednak pytanko i będę wdzięczny za pomoc.. Wchodzimy do głównego katalogu z WoWem - Interface - i jeśli nie mamy tam folderu AddOns, to musimy go stworzyć, gdy.A large collection of Classic WoW Addons .. WoW po polsku - Ekipa WoWpoPolsku.pl zajmuje się tłumaczeniem na język polski najpopularniejszego MMORPG na świecie - World of Warcraft.. Witam potrzebuje spolszczenia do gry World of Warcraft.. W tym poradniku chciałbym to dokładnie opisać.. A więc tak gdy już pobierzemy addona, który pasuje do naszej wersji.. Jednak teraz nawet te 300q nie bedzie poprawnie dzialać, ponieważ na Cata prawie wszystkie sie pozmieniały.Przynajmniej te w World of Warcraft… Pawn.. Grę dostałem od kumpla z UK a z angielskim u mnie średnio i nie mogę się połapać w niektórych qestach.. Pawn pokazuje w czym dostaniecie statystykę, gdy zmienicie rękawiczki A na rękawiczki B, ponadto w czym zmniejszy Wam się statystyka oraz ile dostaniecie item levelu.. Bardzo dobry addon, gdy nie wiecie co bardziej opłaca Wam się założyć na siebie.. Następny wpis Aktualizacja - zakończone tłumaczenie interfejsu!. Spolszczenia do WoW-a dostępne jest w formie addonów, które cały czas są w fazie rozwoju..

Czy znajdę gdzieś spolszczenie, czy istnieje WGL coś takiego do niego, chodzi mi o spolszczenie do classica.Addons for WoW Classic.

Był to addon który podmieniał sama treść questów na Pl.. Poniżej krótka instrukcja - jak zagrać w World of WarCraft po polsku!WoWpoPolsku.pl to projekt, dzięki któremu, najlepsza gra MMORPG w dziejach - World of Warcraft - jest tłumaczona na nasz narodowy język polski!. Warcraft nie tylko przeszedł do klasyki gier komputerowych, lecz także wyznaczył nowe standardy dla gier wieloosobowych.Potrzebne Spolszczenie do WOW'a.. Rozrywka.. W bazie miał chyba z 300q tłumaczonych przez fanów.. Zapraszamy do zakładki Pobieranie..Komentarze

Brak komentarzy.