Kerbal space program spolszczenie

kerbal space program spolszczenie.zip

Spolszczenie .Kerbal Space Program to gra niezależnego developera.. Aktualnie przełożone na polski jest mniej więcej 80% zawartości w tym kontrakty, raporty naukowe, technologie, opisy firm, pewien fragment .Spolszczenie Kerbal Space Program.. Chciałbyś zbudować własną rakietę i wysłać ją w kosmos?. Jest możliwość pobrania tego spolszczenia ( ) w innym źródle?. Znajdziecie w niej skok wydajnościowy związany z przejściem na silnik Unity 5, 64 bitową wersję gry dla systemów Windows oraz OSX, co pozwoli modować grę na niespotykaną wcześniej skalę, oraz KSPedię - poradnik zawierający wszystkie informacje potrzebne do .Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3.1 w wersji alpha autorstwa grupy CEBULA Translations.. 0 0 Odpowiedz.. Gracze wcielają się w rolę inżyniera budującego rakiety kosmiczne, które następnie musimy wystrzelić w przestrzeń kosmiczną, co nie zawsze kończy się sukcesem.. W tej chwili jest darmowa, ponieważ cały czas trwają nad nią prace.. Kilka, a może nawet kilkanaście, razy dziennie przeglądam dział na forum KSP poświęcony modom i sprawdzam czy coś ciekawego nie wyszło lub nie zostało zaktualizowane.Spolszczenie do Kerbal Space Program • pliki użytkownika SpolszczeniaNaChomikuj przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Kerbal Space Program Spolszczenie.zip.. Zaczęty przez DawsterTM.. Pierwszy pozwala na niczym nieskrępowane budowanie kolejnych rakiet, w drugim natomiast musimy wykonywać określone cele, zatrudniać załogę, liczyć pieniądze oraz prowadzić badania, które odblokują nam kolejne części..

Mamy dzisiaj dla was coś, na co niektórzy czekali odkąd tylko pojawiło się Kerbal Space Program - spolszczenie.

Po prawie roku ciężkiej pracy nasza nowa aktualizacja jest z nami!. Bo ten nie działa :-( 0 ocen | na tak 0%.. Pobierz pr ogram.. Żaden problem!Spolszczenie Kerbal Space Program 1.3 - autorstwa grupy CEBULA Translations.. To co jeszcze nie zostało przetłumaczone to: Misje treningowe KSPedia Masa drobnych bugoszy i nieścisłości"Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi poradnik i seria związana z modowaniem Kerbal Space Program.. W pewien sposób Kerbal Space Program przypomina grę Minecraft.Tutaj również twórcy gry dają nam otwarte środowisko, brak konkretnego celu gry i nieskończone możliwości.Kerbal Space Program.. Odpowiedzi.. Biznes i Finanse .Kerbal Space Program - Spolszczenie • pliki użytkownika TakeFourStars przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Kerbal Space Program Spolszczenie.exe.. Uważasz, że ktoś się myli?. Z racji, że niektóre osoby mają problem z dodaniem spolszczenia do Kerbal Space Program to nagrałem krótki poradnik na ten temat jak to zrobić za prośbą widza.. Odpowiedzi: 57 Wyświetleń: 24802 Pią, 03 Sty 2020, 17:00:44 wysłana przez Mikelson: KMP alpha 0.1 - AKTYWNY Multiplayer w KSP.. In Sandbox, you are free to build any spacecraft you can think .Kerbal Space Program 2 to gra symulacyjna, będąca kontynuacją docenionej produkcji Kerbal Space Program, w której mamy szansę polecieć w kosmos z pomocą wirtualnego planu galaktycznej podróży.Naszym zadaniem jest opracować od podstaw własny program kosmiczny, co może okazać się trudniejsze niż się na początku wydaje.Ta strona zawiera listę wszystkich części dostępnych wraz z najnowszą płatną wersją Kerbal Space Program.Pełna gra ma 227 części (w wersji 0.90)..

Przez niektórych uznane za jedno z najlepszych jakie widzieli, choć wciąż wymagające poprawek spolszczenie naszej ulubionej gry.

Near Future Exploration.Kerbal Space Program to niezwykle ciekawa i bardzo wciągająca gra symulacyjna, pozwalająca nam podjąć się niełatwego wyzwania jakim jest konstruowanie rakiety kosmicznej.. Działanie toż doskonale nie stanowi zacofane, powinien myśleć o finanse, reputację, rozwój naukowy, projektowanie rakiet i odprowadzanie ich.. Normalny wątek Gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi) Bardzo gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi) Zamknięty wątek Wątek przyklejonyPosiadamy zainstalowane Kerbal Space Program w wersji 1.4.0 (lub 1.3.0, lub 1.3.1) Wypakowujemy folder "Spolszczenie" Folder "Spolszczenie" kopiujemy do folderu "Gamedata" w folderze z grą (tam gdzie znajduje się także folder "Squad") Uruchamiamy wersję x32 (aktualnie spolszczenie niestety wykrzacza się na x64 z powodu polskiej czcionkiKerbal Space Program, wersja 1.1 jest już dostępna!. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi!. Części te nazywane są też stockowymi, oryginalnymi lub domyślnymi dla odróżnienia od części z modów.. Dla listy części dostępnych w wersji Demonstracyjnej gry przejdź tutaj, wersja demo zawiera 25 części.Kerbal Space Program Strona główna Windows Gry Symulatory..

zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu.

Odpowiedzi: 38 Wyświetleń: 18232 Pon, 12 Cze 2017, 13:21:38 wysłana przez JagdtigerSpolszczenie Kerbal Space Program [alpha 0.9] [0.90.x] [DEMO] .. Kerbal Space Program Forum | Polska Społeczność Gry; Mody; Modyfikacje .. Zaczęty przez Moskit.. Większość gry została już przetłumaczona.. Polityki umieją doświadczyć zwyczajnych agresji w służbach rozwijanych pierwotnymi zagadnieniami z przygody zaborze wszechświata, i podobnie generować .Cześć!. Wybierając poszczególne części, będziemy mogli stworzyć pojazd marzeń a następnie wystrzelić go w kosmos.Kerbal Space Program to komputerowa gra symulacyjna w pełnej wersji..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt