Hota kampania spolszczenie

hota kampania spolszczenie.zip

Specjalizacja: Rój Strzał Ostrzał zastępów wroga na początku każdej walki, którego siła zależy od poziomu bohatera (dotyczy jedynie jednostek strzeleckich Sylwanu).For the Love of Physics - Walter Lewin - May 16, 2011 - Duration: 1:01:26.. Pewnie kiedyś go udostępnią, a póki co obiecali, że w razie potrzeby sami dodadzą przetłumaczone teksty (jeśli ktoś im wyśle wpierw paczkę :P ).. Ikony menu są zrobione własnoręcznie.. Witaj nieznajomy.. Waga pliku: ~500mb.Horn of the Abyss to kolejna rozbudowana modyfikacja tworzona przez rosyjski zespół doświadczonych programistów.. Jest to darmowy dodatek przeznaczony do gry Heroes of Might & Magic 3.. Skoro stworzyli polską wersję to dlaczego nie dodali jej na platformę.. Jak dla mnie jedna z najlepszych kampanii z h3.. SCREENY: INSTALACJA: 1.. Spolszczenie Rogu Otchłani doczekało się kolejnej aktualizacji - ale nie byle jakiej!. Tekstów w pojedynczych scenariuszach jest tyle co kot napłakał - tak naprawdę tylko z 5 map posiada jakąś .Kroniki Heroes to osiem niezależnych kampanii do Heroes of Might and Magic III, które nie wymagają posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry.. UWAGA!. Czat.. Od razu informuję, że ja nie jestem autorem tekstów (są wzięte z SoD i AB w wydaniu chyba CDP - z zamierzchłych czasów, może rok 2003-05?. Zalecane jest zapoznanie się z plikiem czytaj_to .Edytor kampanii istnieje, tyle że do wyłącznej dyspozycji HotA teamu..

spolszczenie WoGa 3.58f.

Przez długi czas gra była tylko w języku rosyjskim, potem doczekaliśmy się angielskiej edycji.. Statystyki jednostek, przedstawienie miast i bohaterów, opisy budynków, spis artefaktów.. Przygotowana przez Avatara wersja beta łatki polonizującej - może więc zawierać błędy.. Kampania jest łatwa, można ją przejść w ciągu 2-3 .Horn of the Abyss - fanowski dodatek do Heroes of Might and Magic III.. Przetłumaczone są wszystkie teksty z wyjątkiem kampanii i części z edytora map.. rejestracja logowanie do groty.. Przed skopiowaniem plików "a1p1-texts.pak" i "p3-texts.pak" zrób kopię oryginalnych.. Rozpakuj pliki przy użyciu programu np. Wrzuć plik HotA.dat i folder Data do folderu główneJako że oficjalnego spolszczenia HotA póki co nie widać na horyzoncie, postanowiłem zrobić spolszczenie na użytek własny, a także podzielić się nim z zainteresowanymi osobami..

Ogólnie w tym dodatku trzeba przeprowadzać szybkie ataki na wroga.Spolszczenie HotA.zip • Nieoficjalne spolszczenie INSTALACJA: 1.

Zawartość archiwum należy wypakować do folderu głównego gry i zastąpić wszystkie pliki.. Naszym głównym zamkiem będzie Przystań, a głównym bohaterem Jeremy (który pod żadnym pozorem nie może zginąć).. Dzięki połączonemu wysiłkowi avatara, RandomGuy'a, Seto (oraz mojej skromnej osoby w roli korektora - Hellburna) przetłumaczone zostały pozostałe dwie kampanie nieoficjalnego dodatku: "Postrach Mórz" oraz (tytułowy) "Róg Otchłani".Ze swojej strony - bardzo dziękuję za tę .WoG, HotA, VCMI Programy, Patche Modyfikacje do gier Poradniki, Dokumenty Inne Skarby.. Ta wersja zawiera poprawkę armageddonu i zacklęć ochrony.Spolszczenie na chwilę obecną obejmuje wszystkie teksty z gry, kampanie i mapy.. Ehh…Kampanie H5 i HoF dla Dzikich Hord - mod bazowy Mod ten pozwala cieszyć się kampanią z podstawowej wersji gry jak i z pierwszego dodatku (Kuźnia Przeznaczenia) w Dzikich Hordach.. Trochę dali z tym ciała, bo o ile pamiętam wydawcą/dystrybutorem był CDP, więc właściciel GOG?. Instalacja:A propos spolszczenia HotA: swego czasu proponowałeś na forum Kwasowej, Hellburnie, stworzenie tłumaczenia jaskiniowo-grotowego.. ABH .Spolszczenie HotA 1.4.2 Beta2 28. czerwca 2017 , autor: Włodarz Hellburn Rogu Otchłani opatrzonego numerkiem 1.5.0 ni widu, ni słychu od dobrych kilku miesięcy..

Gram w nową kampanię wyposażony w owo na wpół ukończone spolszczenie, niestety, niektóre dziwne nazwy czy opisy nowych elementów gry mocno kłują w oczy.Czy ma ktoś spolszczenie do tej wersji gry z GOG?

Rozpakuj .Najnowsza wersja spolszczenia Horn of the Abyss, stworzona przez Jaskinie Behemota.. ).HotA (Horn of the Abyss) • Heroes III • pliki użytkownika Cezpip123 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Horn of the Abyss 1.4.2.exe, Horn of the Abyss 1.4.exe Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bardzo dobra nowina!. Statystyki jednostek, przedstawienie miast i bohaterów, opisy budynków, spis artefaktów.. W serwisie udostępnione są mapy i kampanie oraz pliki umożliwiające lepszą grywalność.. Spolszczenie Rogu Otchłani doczekało się kolejnej aktualizacji - ale nie byle jakiej!. [HotA] Spolszczenie (1.5.4 - beta7) Dodatek Horn of the Abyss póki co nie doczekał się polskiej wersji językowej.. Recommended for youBardzo dobra nowina!. Cmentarz jest opustoszały.. Spolszczenie HotA Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekuje kolejnej wersji HotA (ostatnia aktualizacja pojawiła się 1.5 roku temu).. W serwisie udostępnione są mapy i kampanie oraz pliki umożliwiające lepszą grywalność.. Język w dialogach mówionych pozostaje niezmieniony.. Do prawidłowego działania wymaga zainstalowania ostatniego oficjalnego rozszerzenia wydanego przez producenta gry - Shadow of Death lub wydania - Complete Edition..

Nie jest wymagana żadna ingerencja w pliki gry, gdyż instalacja wygląda tak jak w przypadku innych modów.Spolszczenie do Might & Magic 7 Paczka zawierająca pełne spolszczenie do gry (Filmy, dubbing, teksty).

Jego historia sięga roku 2008 kiedy doszło do połączenia kilku projektów rosyjskich fanów, którzy postanowili zjednoczyć swe siły pod kierownictwem Docenta Picolana i hippocamusa.Zapowiedzi były obiecujące.Pierwsza kampania w dodatku HotA składa się z (tylko) 3 prostych poziomów.. Opis nowo ci, zamku Przystań, jednostki, download, fabuła, galeria - wszystko, co chcieliby cie wiedzieć o HotA.Kampania bardzo klimatyczna i trudna.. W dwóch pierwszych poziomach nie mamy wroga, w drugim goni nas dodatkowo limit czasowy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt