Viking conquest spolszczenie tawerna

viking conquest spolszczenie tawerna.zip

22 lutego 2013 o 9:26 dwa posty wyżej :) #5. ziomas3.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Oficjalny fanpage serwisu "Tawerna Four Ways" poświęcony serii Mount & Blade.Spolszczenie do Mount and Blade Viking Conquest .. Nie będę ukrywał, że był to największy projekt tłumaczenia, jaki miałem oka.Mount & Blade: Warband - Viking Conquest - Blood Eagle to interesująca modyfikacja do gry komputerowej Mount & Blade: Warband wraz z dodatkiem Viking Conquest, wprowadzająca liczne zmiany wizualne oraz poprawiająca niektóre mechanizmy rozgrywki.. Po wielu latach aktywnego przewodzenia Tawernie, wraz z dniem dzisiejszym dotychczasowi…Jeżeli spodobał Ci się materiał miło by było jakbyś go ocenił Tutaj możesz wspomóc mój kanał - Zostań członkiem Kałachowej Republiki Ludowej !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. .Spolszczenie v1.0 do Mount&Blade: Warband Viking Conquest DLC v2.054 Wersja 1.0 z instalatorem Wersja 1.0 zip (do samodzielnego przekopiowania) Po jakichś dwóch miesiącach pracy udało mi się wreszcie skończyć.. TEMATY OGÓLNE.. Rozszerzenie skupia się wyłącznie na rozgrywce multiplayer.. Na forum tawerny dawno temu został założony taki pomysł, działał przez pewien czas, lecz potem ludziom się odechciało.. Nie będę ukrywał, że był to największy projekt tłumaczenia, jaki miałem oka.Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition tylko w CDP.PL za 39,99 zł..

To jest w końcu spolszczenie do tego dodatku?

Szukam spolszczenia do tej gry ale nigdzie nie mogę go znaleźć.. Twórcą moda jest użytkownik o pseudonimie Kale3, który zakończył dalsze rozwijanie swojego projektu na wersji 3.4 i przekazał go w ręce .Zmiany w administracji TFW.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Mount & Blade: Warband - Viking Conquest Reforged Edition.. Jeśli tak, to prosiłbym o link ;) Wiem że prace były zawieszane, ale czy został on ukończony?. Dodatek wprowadza szereg ulepszeń do podstawowej wersji gry, ale także wprowadza ponad 220 unikalnych jednostek, należących do pięciu krajów, biorących udział w konflikcie wywołanym przez .Znacznie zmodyfikowana, przeznaczona na Warbanda wersja moda Sword of Damocles.. Witam.. < > Wyświetlanie 1-8 z 8 komentarzy .. 20 stycznia 2015 o 10:05 Minął miesiąc dalej nic nie wiadomo?. Szpuner 22 marca 2015 o 4:58 I jak jest już coś ?. Potrzebujemy gospodarzyć podwykonawcami, dbać sądy sprytne a komercyjne spośród kumami dodatkowo przepędzać kampanie, podczas jakich ogarniamy na kolejne społeczności również obdzieramy żuje ze skarbów.Akcja nienaturalności .Mount blade na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Rozumny(PL) 8 sierpnia 2013 o 8:28 Także przyłączam się do prośby o ponowne wrzucenie spolszczenia.. Niezwykłość dzieła polega na tym, że możemy bezpośrednio brać udział w ciekawie zrealizowanych potyczkach w średniowiecznych realiach.Mount& Blade: Warband: Napoleonic Wars to płatny, niesamodzielny dodatek do gry Mount& Blade: Warband, który został wydany w 2012r..

Czy znaleźli by się może jacyś chętny pomóc dokończyć spolszczenie ?

@WhRs: Spolszczenia nie ma.. .Powiem wam że naprawdę całkiem przyjemnie się grało w tą gierkę mimo że grafika nie bierze tutaj góry fajnie było poczuć się jak prawdziwy WIKING .. Pomóżcie!. Zamów z darmową dostawą!Mount & Blade.. 29 lipca 2013 o 4:49 nieaktualne, ma ktos reupload?. 0 0 .Spolszczenie v1.0 do Mount&Blade: Warband Viking Conquest DLC v2.054 Wersja 1.0 z instalatorem Wersja 1.0 zip (do samodzielnego przekopiowania) Po jakichś dwóch miesiącach pracy udało mi się wreszcie skończyć.. PS Gra również oferuje nam .Spolszczenie v1.0 do Mount&Blade: Warband Viking Conquest DLC v2.054 Wersja 1.0 z instalatorem Wersja 1.0 zip (do samodzielnego przekopiowania) Po jakichś dwóch miesiącach pracy udało mi się wreszcie skończyć.. Zostało naprawdę nie wiele i każdy gracz Viking Conquest był by wdzięczny za pomoc.Viking Conquest PL Czy wiadomo coś o spolszczeniu Viking Conquest .. jak tak - wiadomo kiedy?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt