Jak wgrać spolszczenie do papers please

jak wgrać spolszczenie do papers please.zip

Plusy i minusy spolszczenia: +Zaszły spore zmiany w oprogramowaniu plugina na Spolszczenie +Działa jak należy +Więcej przetłumaczone wliczając w to Menu i nowe dialogi-Może być jak zwykle podobne do czyjegoś spolszczenia-Mogą być małe błędy w .Tak jak w temacie szukam spolszczenia do Gothic 2 Noc Kruka.. Można ją pobrać zupełnie za dramo, gdyż jej udostępnienie to inicjatywa twórców.Spolszczenia do gier pc, programów do pobrania za darmo.. Prosze zmienic folder docelowy i spróbowac ponownie lub anulowac instalacje.Papers, Please - spolszczenie to nieoficjalny polski pakiet językowy do logicznej gry komputerowej Papers, Please.. Prosimy o zapoznanie się z tymi wątkami przed rozpoczęciem pierwszych tłumaczeń!. WAŻNE!. Serdecznie zapraszamy na nasza strone na FaceBook po wiecej informacji.. Gdy załaduje się nowa strona, to klikacie ikonkę ołówka/pióra jak kto woli obok kosza; Następnie macie dostęp do edycji spolszczenia, gdy skończycie klikacie na dole strony zielony guzik z napisem Propose .Jak pobrać spolszczenie do papers please ?. Potrzebuje pomocy jak chce wgrac to spolszczenie do Papers Please to nie moge wyskakuje mi ze W wybranym folderze nie znaleziono plików które sa niezbedne do zainstalowania polonizacji.. grę pobrałem z pirate bay a spolszczenie z chomikuj kiedy chcę zainstalować grę wyskakuje mi komunikat "W wybranym folderze nie znaleziono plików który są niezbędne do zainstalowania polonizacji Proszę zmienić folder docelowy i spróbować ponownie lub anulować instalację" proszę o pomocJak nazywa się zawód który pełnimy w grze papers please?.

2017-05-05 16:24:13Jak wgrac spolszczenie do Peapers Please?

Tłumaczenie do gry logicznej Papers, Please posiada samodzielny instalator.. Best Game of 2013.W sklepie nie widzę polskiej wersji językowej ale na Youtubie widziałem gameplaya po polsku.. Polonizacja została stworzona z myślą o pełnej wersji gry oznaczonej numerem 1.1.60.. 05:57 .. Spolszczenie Papers, Please 1.2.. Ktoś może mi powiedzieć czy jednak na steamie ta gra ma naszą wersję językową czy nie?Release Date: 8 Aug, 2013.. Expect a .Papers Please w wersji PL i wersja testowa gry za darmo (Free Beta) Nie wiem czy wiecie, bo sam to niedawno odkryłem, ale istnieje wersja Beta tej prześwietnej gry czyli Papers, Please.. Jakiś czas temu zakupiłem przez Steam Portal 2 i przechodziłem i było wszystko ok - pełne napisy polskie do dialogów i dźwięków itp. Aby ustawić język polski, należy w menuPolski - Oficjalne spolszczenie od 2012 roku!. Pewnego razu przestały w ogóle się te komentarze jego pojawiać ale nie zwróciłem na to .Jak zaktualizować system opisujemy w naszym .. These cookies do not store any personal information.. Prosze o pomocSpolszczenie, free download.. Dziekujemy, ze pobrales nasza modyfikacje!. Mialem kiedys te gre na plycie po Polsku a teraz kupilem ja na steam ale nie spodziewalem sie ze nie bedzie polskiej werski jezykowej szkoda bo kupilem 3 cześci gothica na steam a w żadnej z nich nie ma polskiego dubblingu oraz napisów..

2017-05-05 16:24:13 jak wgrać spolszczenie ?

Firma NVIDIA nie kontroluje stałej dostępności, wsparcia i kompatybilności tych gier z urządzeniami SHIELD TV.. Spolszczenie: 18 WoS ALH - Spolszczenie.. Jak Pobrac i zainstalowac Plague Inc Evolved | .„Papers, Please" to symulator przejścia granicznego.. The Walking Dead: Michonne Spolszczenie.. Witaj znajdziesz tu bazę spolszczeń do najpopularniejszych gier pc..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt