Jak wgrać spolszczenie do life is strange steam

jak wgrać spolszczenie do life is strange steam.zip

Mam problem z zainstalowaniem polonizacji do gry Life is Strange.. Aktualnie przetłumaczone jest około 22% wszystkich stringów tekstowych w grze: - Przetłumaczone jest sporo z UI i różnych nazw - Do przetłumaczenia pozostała cała masa innych rzeczy jak fabuła, odzywki pilotów, itp.Spolszczenie do wszystkich 5 epizodów przygodówki Life Is Strange.. Jakby tak każdy napisał posta na ich forum to szansa rośnie.. Spolszczenie jest kompatybilne z wersją Steam.. Instalator prosi o wybranie głównego folderu gry, gry nie posiadam więc stawiam, że będzie to …\steamapps\common\Life Is Strange.Czy mogę do niego zainstalować spolszczenie.. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto Steam, najedź na Sklep, po czym wybierz Lista życzeń.. Tłumaczenie nie wymaga plików z oryginalnego moda, ale proszę "zalajkujcie" ORYGINALNY mod.. Twórcy gry mogą w każdej chwili usunąć wsparcie bez powiadomienia.. Szkoda, że nie rozuiem jak :/Re: [PC] Life Is Strange Post autor: Norek » 7 lut 2015, o 18:55 Dobra, to tak nieoficjalnie - jeśli ktoś by chciał wesprzeć tłumaczenie, niech napisze na [email protected] - jest szansa, że coś się ruszy, ale do tego potrzebna by była solidna ekipa tłumaczy.Life is Strange postanawia zrewolucjonizować gry opierające się na wyborach moralnych i ich konsekwencjach, poprzez danie graczom możliwości cofnięcia czasu, co wpływa na teraźniejszość, przyszłość oraz przeszłość.Jako Max, absolwentka fotografii z wyjątkowym darem, musisz odkryć prawdę kryjącą się za tajemniczym zaginięciem przyjaciółki.Life is Strange Episode 4 v20150720-344867 All No-DVD [Codex] Life is Strange Episode 5 v20151020 All No-DVD [Codex] Life is Strange Complete v20160816 All No-DVD [Prophet] Add new comment; Add new comment..

Chciałabym wgrać spolszczenie.

Po 5 latach przerwy wraca do niego Max Caulfield, dwudziestoparoletnia główna bohaterka gry, która kończy właśnie naukę i postanawia odwiedzić rodzinne strony.W tej chwili prace nad Life is Strange 2 stoją, zapewne wrócimy do tematu po nowym roku.. To znaczy.. Wszystko zrobiłem według instrukcji (łącznie z wpisami do rejestru), gra się włącza ale tylko przez Steam (przez starter mam komunikat, że gra wymaga Steam i program zostanie wyłączony).. Czyli pokarze wam gdzie znaleźć pliki z danej gry.Spolszczenie pozwalające na grę w Life is Strange: Before the Storm po polsku.. Jeśli to konieczne, zaloguj się ponownie, by uzyskać dostęp do swojego profilu.Spolszczenie się "niby" zainstalowało.. Kupiłam na Steamie Life Is Strange, ale, że jeste słaba z Angielskiego, nie rozumiem fabuły.. Łatwe w instalacji.. Potem pliki lokalne a nastepnie przeglądaj pliki lokalne.. Life Is Strange .Life Is Strange - spolszczenie to kompletny, nieoficjalny polski pakiet językowy przeznaczony do Life Is Strange, gry przygodowej stworzonej przez studio DONTNOD.Gra opowiada historię młodej nastolatki o imieniu Max, rozpoczynającej naukę w nowej szkole mającej na celu spełnienie marzeń o zostaniu profesjonalnym fotografem.Projekt lokalizacyjny gry X Rebirth autorstwa grupy CEBULA Translations..

Za spolszczenie odpowiedzialna jest społeczność GPP.

Ułatwia rozgrywkę osobom słabo rozumiejącym język angielski.Hej, ludziska dajcie znać autorom Life is Strange 2 aby nie zapomnieli o polskim tłumaczeniu.. Przed instalacją spolszczenia należy sprawdzić spójność plików gry w odpowiedniej zakładce na Steamie.. Możesz edytować listę życzeń z poziomu klienta Steam lub przeglądarki internetowej.. 3.Z pobranego i zainstalowanego wcześniej spolszczenia kopiujemy plik ''LIfeStrangeGame'' i wklejamy go do plików gry, system zapyta się czy zamienić go z dotychczasowym, zgadzamy .W tym odc pokarze wam jak instalować spolszczenia na steam lub dodawać mody..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt