Heroes hota 1.5 4 spolszczenie

heroes hota 1.5 4 spolszczenie.zip

Do zrobienia: - przetłumaczyć pojedyncze słowa z edytora szablonów - przetłumaczyć nowe scenariusze (zostały 4) - przetłumaczyć teksty z 2 i 3 kampanii.. Dostępne na SPOLSZCZENIA.PLHorn of the Abyss.. Skoro stworzyli polską wersję to dlaczego nie dodali jej na platformę.. Poza tym oczywiście poprawki graficzne, naprawa błędów SoD i HotA i mniejsze usprawnienia (pełny changelog).Heroes VII Heroes VI Heroes V Heroes IV Heroes III Heroes II Heroes I. Might & Magic X .. [HotA] Spolszczenie ver.. Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekuje kolejnej wersji HotA (ostatnia aktualizacja pojawiła się 1.5 roku temu).. Niestety Rosjanie nie są chętni wydać jego polską wersję.. Przez długi czas gra była tylko w języku rosyjskim, potem doczekaliśmy się angielskiej edycji.The Succession Wars 0.8 już jest!. Nieoficjalne spolszczenie stworzone przez DarthDomana z dnia 15.01.16 r. Zawiera przetłumaczone nowe miasto, obiekty, jednostki i artefakty.Pobierz spolszczenie: Horn of the Abyss 1.5.3 - spolszczenie beta6 Ekstra: Miniłatka lokalizacyjna dla HDmoda.. HotA bugs- W związku z tym, że instalacja HotA zawiera już w sobie HDmod, dołączyłem do spolszczenia naszą miniłatkę do tejże modyfikacji.. Znajdziemy w niej nowy wygląd Wrót Żywiołów na mapie przygody (Fort, Cytadela, Zamek, Kapitol).. Pojawił się quick fix HotA 1.5.3 z wypowiedzią teamu odnośnie niedawnych zmian w Odporności oraz zapowiedzią większych zmian w systemie zaklęć.Potrzebne linki do instalacji dodatków HoMM3HD: Jako że oficjalnego spolszczenia HotA póki co nie widać na horyzoncie, postanowiłem zrobić spolszczenie na użytek własny, a także podzielić się nim z zainteresowanymi osobami..

+ spolszczenie hoty 1.5.4 Begrezen / 02.01.2019 0:52.

Do prawidłowego działania wymaga zainstalowania ostatniego oficjalnego rozszerzenia wydanego przez producenta gry - Shadow of Death lub wydania - Complete Edition.Dodatek HotA to tak naprawdę pierwszy nieoficjalny profesjonalny dodatek do Heroes 3.. Ponadto, serdecznie zapraszam wszystkich sympatyków serii na jutrzejszy stream w serwisie TVGRY.PL.. Oficjalny discord hota mbehemot / 07.12.2018 15:29.. Trochę dali z tym ciała, bo o ile pamiętam wydawcą/dystrybutorem był CDP, więc właściciel GOG?. Dodatek: Spolszczenie:Hota 1.5.4 Begrezen / 27.12.2018 13:38 [VIDEO] HoMM III - 10 faktów o których nie masz pojęcia mbehemot / 22.12.2016 10:40.. Wstrzymujemy sie na razie z instalacja.. Na poziomie podstawowym obniża gotowość bojową celu o 0,2, na lepszym o 0,4, natomiast na eksperckim o 0,6.. 10+2*Moc: 20+4*Moc : 30+6*Moc : 40+8*MocZauważmy, że mod nie istnieje w polskiej wersji językowej, a zatem po zainstalowaniu go Heroes IV stanie się dwujęzyczne: część tekstów będzie anglo-, a część polskojęzyczna.. [HotA] Spolszczenie (1.5.4 - beta7) Dodatek Horn of the Abyss póki co nie doczekał się polskiej wersji językowej.. Tradycyjnie, zapraszam do wyrażania opinii, sugestii oraz zgłaszania błędów w komentarzach pod newsem lub w wątku na temat spolszczenia..

Szanowny Wlodarzu Hellburn, czy jest szansa na spolszczenie HoTA 1.5.4?

Jedna z najpopularniejszych strategii turowych.. Polska wersja językowa Horn of The Abyss mbehemot / 10.10.2016 9:05.. Tutaj pokażemy jak spolszczyć Horn of the Abyss.Najnowsza wersja o numerze 1.5.4 nie jest przełomowa.. Spolszczenie do wersji 1.5.1 i 1.5.3.. Zawartość archiwum wypakuj do folderu Heroes HotA nadpisując istniejące pliki.. Horn of the Abyss 1.4 mbehemot / 05.01.2016 9:58Najnowsza wersja spolszczenia Horn of the Abyss, stworzona przez Jaskinie Behemota.. Przetłumaczone są wszystkie teksty z wyjątkiem kampanii i części z edytora map.Polski portal poświęcony sadze gier z serii HEROES of Might and Magic VI, V, IV, III, II, I (6, 5, 4, 3, 2, 1).. Podczas przyjemnej rozgrywki w Horn of the Abyss będziemy rozmawiać o fenomenie Heroes III, o społeczności i scenie modmakerskiej.Moj pierwszy post, ale od dawna sledzie losy HoTA i jego spolszczenia.. HotA_1.5.4_Spolszczenie.zip.. Nieumarli, istoty mechaniczne, oraz żywiołaki są odporni na działanie Roju.. Nota bene, swietna robota Panie Hellburn, doceniamy Twoj wysilek!. Co powinieneś wiedzieć grając w Heroes 3 Lobby HOTA!. Pierwsza aktualizacja Heroes 3: HD mbehemot / 13.02.2015 9:13HotA 1.5.3 setup.exe • Heroes 3 Horn of the Abyss 1.5.3.. Co poprawiono do tej pory (w kolejności od najnowszej poprawionej rzeczy):Spolszczenie HotA 1.4.2 Beta2 28 czerwca 2017 / Heroes III / autor Włodarz Hellburn Rogu Otchłani opatrzonego numerkiem 1.5.0 ni widu, ni słychu od dobrych kilku miesięcy.Zadaje magiczne obrażenia wskazanej wrogiej jednostce oraz obniża jej inicjatywę..

Możemy za to pocieszyć się najnowszym spolszczeniem dodatku, które zostało stworzone przez naszego sojusznika - Jaskinię Behemota.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt