Spolszczenie do rome total war 2

spolszczenie do rome total war 2.zip

Gra strategiczna osadzona w czasach Imperium Rzymskiego.. 2014-03-06 19:30:02Total War: Rome II to kolejna odsłona strategii czasu rzeczywistego należącej do znanej i lubianej serii Total War.. : Subskry.Informacje o Total War™: ROME II - Emperor EditionEmperor Edition to ostateczna edycja ROME II, zawierająca usprawniony system polityczny, przebudowane drzewa budynków, wyrównane bitwy i ulepszoną grafikę, zarówno w kampanii, jak i silniku bitewnym.Już teraz odkryj i pobierz najlepsze modyfikacje zrobione przez społeczność do gry Total War: ROME II.. Typ spolszczenia: Pełne (ukończono w 100%).. Przygotował: 5t0ne, Iriz.. Sprawdź!. Modyfikacje graficzne i środowiskowe, ulepszenia rozgrywki i wiele, wiele więcej!. * Jeżeli występuje błąd z archiwum: rozpakuj .rar za pomocą programu 7-Zip *-> LINK <-[ ścieżka z grą (☞゚∀゚)☞Ten kanał jest bezpośrednią odnogą mojego głównego kanału na którym znajdują się inne serie lub początki tych które są dokańczane tutaj.. Instalacja: Dołączony plik instalacja.pdf, przeważnie ogranicza się do skopiowania wszystkich plików z folderu do folderu z grą i zamienienie ich.Discuss Total War: ROME II here.. Link do modyfikacji.Wypakuj archiwum, otwórz folder 'Rome Total War Collection PL' następnie 'Rome Total War & Barbarian Invasion PL' i pliki z folderu przenieś do głównego katalogu gry..

Dostępne na SPOLSZCZENIA.PLDzięki naszym kochanym użytkownikom możecie pobierać Rome Total War 2 spolszczenie w wresji 1.07.

Po zainstalowaniu spolszczenia gra jest w Polskiej Wersji Językowej.. Spolszczenie Do roma 2 POMOCY witam potrzebuje spolszczenia do roma 2 pomozecie mi wyslijcie linka do spolszczenia albo dodajcie do znajomego nie wiem poradzcie czekam pozdrawiam i dziekuje za czytanie tego postu < >Total War Rome 2 Patch Download Review..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt