Borderlands 2 spolszczenie pl iron squad

borderlands 2 spolszczenie pl iron squad.zip

Więcej na patch 1.41 EN: 197,00 MB: Patch 1.41 w wersji angielskiej do gry Borderlands.. Członkowie Iron Squad tłumaczą gry w wolnym czasie, dlatego nie są w stanie podać konkretnych terminów ukończenia projektów, ale będą na bieżąco informować o postępach prac.. A swoją drogą cenega to takie szpetne ***** króre wiedzą że po co robić spolszczenie i wydawać pieniądze na to jeśli to dra którą większość zakupi w ciemno.. WIĘCEJ INFO / SCZEGÓŁY (koniecznie przeczytaj): Kod / Pobierz / Download: Zaloguj .Widziałem, na różnych stronach, że dużo osób szukało działającego spolszczenia do Borderlands.. Poprawiona wersja ich spolszczenia rozwijana jest obecnie przez użytkownika jose77.taaaak!. o ile reszta postaci w "Borderlands 2" mi jakoś średnio się podoba, to liczę, że .Rekomendowane: Core i5 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP (SP3)/Vista/7, łącze internetowe Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się .. Wiedziałem że jeśli ktokolwiek podejmie się zrobienia spolszczenia do borderlands 2 to będzie to właśnie Iron Squad.. Moreover, Iron Squad has yet to grow their social media reach, as it's relatively low at the moment: 9 Google+ votes and 3 Twitter mentions.Borderlands 2 • Gry PC • pliki użytkownika MegaPatrol przechowywane w serwisie Chomikuj.plJeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - KeDrodzy!.

Wspomniana grupa tworzy spolszczenie do gry Borderlands 2!

Pierwsze prace rozpoczęły się tuż po premierze gry, jednak te intensywne trwają dopiero od ponad tygodnia.. Nie będziemy ukrywać, że .Spolszczenie pierwotnie przygotowała grupa IRON SQUAD, wydała je w wersji Beta, jednak od tego czasu nie było one przez nich rozwijane.. Gra oczywiście nie ma spolszczenia, a jedyną sensowną opcją wydaje się ta od Iron Squad'u tylko problem w tym że ich spolszczenie powstaje niemalże od premiery (ok. 1-2 lata po wydaniu), więc oto poje pytania: Czy ten projekt jeszcze powstaje czy został już dawno anulowany ?Iron Squad jest młodym, ambitnym zespołem zrzeszającym tłumaczy, grafików oraz programistów, ale przede wszystkim - graczy.. Dodał: .. że zespół Iron Squad ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt.. Rozpakować archiwum do odpowiednich katalogów zastępując stare pliki.. Przed instalacją patcha należy zainstalować patch 1.41 do wersji angielskiej (EN).Temat: Borderlands 2 (2012)-SKIDROW LinkBack.. Jedną z nich jest Borderlands 2, chyba najbardziej kłopotliwy projekt, jaki wzięliśmy na swoje barki..

Ma ktoś jakieś działające spolszczenie?.

- prace nad Borderlands 2 posuwają się do przodu i wkrótce spolszczenie powinno wejść w fazę korekty.Tradycyjnie jak w przypadku innych spolszczeń Iron Squadu Borderlands 2 spolszczenie obejmie wszystkie teksty gry, a być może i tekstury.. Z tego co czytałem, grupa spolszczeniowa zwana Iron Squad, już zabrała się za tłumaczenie owej gry około 2 lata temu.. Nasi koledzy z Iron Squad udostępnili wczoraj zaktualizowaną wersję tak wyczekiwanego przez graczy spolszczenia do Borderlands 2.. Spolszczenie Borderlands 2 - Rozwiązujemy problemy techniczne Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami, aktualnie skupiamy się na rozwiązywaniu problemów technicznych w aktualnie tłumaczonych przez nas grach.. Łatka wzbogacona została o poprawki błędów, które zostały.Iron Squad, Ostrów Wielkopolski.. Na szczęście za słowami idą też czyny, dzięki czemu wyczekujące tego projektu osoby już teraz mogą sprawdzić w akcji testową wersję Borderlands 2 po polsku!. WAŻNE!. Chcą tylkko naszych pieniędzy!Iron Squad mimo mniejszej aktywności nie zamierza porzucać projektu spolszczenia gry Borderlands 2, o czym informowali już kilka miesięcy temu.. Linki: Kod: Zaznacz całyBorderlands 2 (2012) [Spolszczenie] WERSJA TESTOWA SPOLSZCZENIA OD IRON SQUAD.. Witam, Wczoraj zakupiłem Borderlands 2 i chciałbym je spolszczyć ale nie wiem jak może mi ktoś pomóc podsyłając w 100% działający link z spolszczeniem i instrukcją jak je zainstalować, szukałem na youtube ale tam były podane linki w których miałem wysłać sms za 1zł i co dzień by przychodził do mnie sms za 6,15zl wysłałem poczekałem 5min i nic .GRY RPG..

Czy wie ktoś może czy to spolszczenie będzie wydane w t...Spolszczenia.com.pl.

Witam, ostatnio kupiłem Borderlands 2 na Steamie.. Iron Squad to zespół non-profit, który zajmuje się tworzeniem lokalizacji gier komputerowych.. Wielu domyślało się o co chodzi, a inni to wiedzieli, jednak do tej pory nie zdecydowaliśmy się na oficjalne ogłoszenie projektu.. Testowane na wersji gry BLES01684 + BLES01965 z zainstalowanym patchem 1.15.. Wiem, że Borderlands 2 już dawno zostało wydane, lecz ja nadal jak wiele osób domagają się spolszczenia.. Spolszczenia.com.pl - największa baza spolszczeń!Iron Squad mimo mniejszej aktywności nie zamierza porzucać projektu spolszczenia gry Borderlands 2, o czym informowali już kilka miesięcy temu.. Instrukcja instalacji.. ; Gwoli ścisłości: Tłumaczenie - Iron SquadSpolszczenie do jeszcze gorącej produkcji studia Gearbox Software już jest wysmażane, a jakby tego było mało, ekipa zrzeszona pod banderą Iron Squad właśnie poinformowała, że na warsztat weźmie również wszystkie DLC do gry, włącznie z niedawno zapowiedzianym Captain Scarlett and Her Pirate's Booty.Na pierwszy ogień idzie rzecz jasna wszystko to, co jest związane z .Mamy kolejne dobre wieści ze sztabu Iron Squad!. Dowiedz się więcej:Spolszczenie do gry Borderlands 2 - Game of the Year Edition przeniesione z wersji na PC przygotowanej przez grupę Iron Squad..

Borderlands 2 GOTY spolszczenie 03.01.2014 - ForumSpolszczenie "Borderlands 2" już powstaje!

LinkBack URL; About LinkBacks; Narzędzia wątku.. Dzisiaj kurier przywiózł mi Borderlands 2 z dodatkami, które niestety jest po angielsku.. Wszelkie trudności techniczne zostały już rozwiązane, dlatego możecie byćSplszczenie zostało już dodane przez twórców na platformie Steam i ma charakter oficjalny..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt