Final fantasy xiii spolszczenie

final fantasy xiii spolszczenie.zip

System walki jest doskonały.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Spolszczenie do Lightning Returns: Final Fantasy XIII.. Ale nie ma co dziwić, bo nad projektem FF13 pracują inni ludzie, a nie te sami co pracowali nad 1-10.Po niecałych trzech miesiącach od wydania spolszczenia Final Fantasy X w wersji na PS2 oddajemy w Wasze ręce spolszczenie przetworzone do zremasterowanej wersji gry z platformy Steam.. W następnej części opowieści, Lightning Returns: Final Fantasy XIII, Lightning zostaje wybrana przez boga Bhunivelze jako zbawca; jej zadaniem jest zebranie ludzkich dusz zanim nastąpi koniec świata.Opis Final Fantasy X - spolszczenie 1.0.4 .. Odpowiedzi.. Po dwóch miesiącach programistycznego, tłumaczeniowego i korektorskiego sprintu ffgriever udostępnił spolszczenie do Final Fantasy XII: The Zodiac Age.Final Fantasy XV na PS4 i XONE to kolejna część legendarnego cyklu jRPG, który narodził się w 1987 roku.. rozwiń opis.. Osadzona w realiach fantasy trzecioosobowa gra jRPG, zamykająca zapoczątkowaną w 2009 roku trylogię Final Fantasy XIII.Powiecie mi czy normalnie będzie mi działało na final fantasy VII Ultima Edition ShinRa ~ 30 listopada 2007, 15:23 Już raz miałem to spolszczenie (nie będę opowiadał dlaczego już nie mam).Final Fantasy XV Spolszczenie współczesne dodatkowa branżę ważnego ciągu jRPG, który narodził się w 1987 roku..

Prace nad spolszczeniem gry Final Fantasy XV zostały ukończone!

- Pobrane pliki spolszczenia wypakuj na dysku, na którym jest 50 GB wolnego miejsca.This video is unavailable.. 0 0 Odpowiedz.. Autorzy Tłumaczenie, technikalia i testy: grupa CosmoFF w składzie Em i Robin.. Jaki człowiek jest głupi dzieki ci wielkie.. Poznajemy go powoli przez pierwsze 25 godzin rozgrywki, ucząc się stopniowo kolejnych niuansów .Spolszczenie do gry Final Fantasy XIII w wersji Steam.. Crisis Core to jednak skomplikowany twór, który zaciekle broni swoich tajemnic ;) Mimo to, wreszcie udało nam się znaleźć sposób na to, żeby móc zabrać się za konkretne prace nad spolszczeniem.Oficjalna kontynuacja wydanego pierwotnie w 2009 roku Final Fantasy XIII, opowiadająca o dalszych losach poznanych tam bohaterów.. Jej producentem jest japońskie Square Enix.. Akcja gry toczy się kilka lat po oswobodzeniu Cocoon, kiedy .Plik Final Fantasy XIII Spolszczenie.exe na koncie użytkownika TakeOneStar • folder Final Fantasy XIII - Spolszczenie • Data dodania: 22 lut 2017Spolszczenie • Final Fantasy VII • pliki użytkownika f1995kuba przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Jenova.exeSpolszczenie Final Fantasy XV już dostępne!. Jestem wielki fanem serii Final Fantasy (części 1-10), ale Final Fantasy XIII jest znany z słaba fabuła (bardzo naciągana i dziecinna), liniowość do bólu i odmienny grywalność..

Możliwe, że spolszczenie zadziała na wersji Origin, ale nie testowaliśmy tego.

- Minimum 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym (z kopią zapasową pliku danych — 70 GB).. Całość tłumaczenia zajęła 9 miesięcy i zakończyliśmy je 24 grudnia 2018 r., a następnie rozpoczęliśmy testy, które trwały nieco ponad miesiąc.Spolszczenie steamowej wersji gry Final Fantasy XIII.. 23421 kB: Komentarze: Spolszczenie do Final Fantasy XIII gotowe!. Kaszpiroski7 [Pokaż odpowiedź] EKSPERT Kaszpiroski7 odpowiedział(a) 16.12.2015 o 10:30 0 .Final Fantasy XIII - poradnik do gry Solucja do Ostatecznej Fantazji!. Parę uwag: — Musicie mieć około 50 GB miejsca na dysku twardym, aby przeprowadzić instalację spolszczenia do gry.Lightning Returns: Final Fantasy XIII.. Wymagania — Gra Final Fantasy XV w wersji Steam.. REKLAMA Dodaj do ulubionych.Final Fantasy XII: The Zodiac Age w wersji PC po polsku!. Oto pierwszy odcinek z serii Final Fantasy XIII.. Doznawał on niegdyś urząd Final Fantastyka Versus XIII a był protegowany jak kromka mieszaniny Fabula Nova Crystallis Final Fantastykach XIII.. Spolszczenie do Final Fantasy X (wersja zremasterowana).. Spolszczenie jest w pełni kompatybilne z grą wydaną na platformę Steam.. Ekipa CosmoFF bardzo szybko uporała się z tłumaczeniem i testami Final Fantasy XV, dzięki czemu już teraz możecie zagrać w ten tytuł po polsku!. Tylko grafika i animacja jest świetna..

Sprawdziliśmy ją i wiemy już, że będziemy w stanie przenieść spolszczenie na tę wersję.

Jak można przeczytać na ich stronie , tłumaczenie trwało 9 miesięcy, zaś testy nieco ponad miesiąc.W Final Fantasy XIII-2 Lightning służy jako obrończyni bogini Etro w Valhalli przed jej pisanym rywalem, Caiusem Balladem.. Recenzja 9 marca 2010, 13:02.. W poradniku do gry Final Fantasy XIII znajdziesz szczegółowy opis przejścia wszystkich rozdziałów, zadań pobocznych oraz .Jak część z Was wie, już od dłuższego czasu zabieraliśmy się za to tłumaczenie.. Przetłumaczone zostało wszystko, począwszy od dialogów, przerywników filmowych, poprzez przedmioty, magię, techniki, imiona, nazwy lokacji, na podręczniku klanowym, bestiariuszu i barłogu pirata skończywszy.. W odcinku mogły pojawić się jedna lub dwie literówki, wybaczcie mi za to, następnym razem postaram się sprawdzić .1.. Jej realizatorem był Tetsuya .Final Fantasy XIII - Spolszczenie • pliki użytkownika TakeOneStar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Final Fantasy XIII Spolszczenie.exe.. Pomoc techniczna Albeoris, bez którego nie byłoby możliwości stworzenia tego spolszczenia ani żadnych innych tłumaczeń tej gryNorek ma rację.. Jak zapewne wielu z Was wie, 3 września miała premierę nowa, zremasterowana nieco, wersja Final Fantasy VIII.. Jej fabrykantem jest japońskie Square Enix..

Prace nad spolszczeniem trwały niemal dwa lata i wymagały wielu wyrzeczeń.Final Fantasy XIII - recenzja gry.

Tytuł został po raz pierwszy .Witam wszystkich!. Delron1990pl odpowiedział w temacie: #11550 2018/07/05 22:42.. Najgorsze że to było takie proste rozwiazanie a ja sie nie zorientowałem ehhh:)Wyznaczona godzina nadeszła — skoro Król Regis tak mówi, to na pewno ma rację..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt