Hota spolszczenie kampanii

hota spolszczenie kampanii.zip

[HotA] Spolszczenie 1.6.1.. ABH .Polski portal poświęcony sadze gier z serii HEROES of Might and Magic VI, V, IV, III, II, I (6, 5, 4, 3, 2, 1).. Rozpakuj .. [HotA] Spolszczenie (1.5.4 - beta7) Dodatek Horn of the Abyss póki co nie doczekał się polskiej wersji językowej.. Dzięki połączonemu wysiłkowi avatara, RandomGuy'a, Seto (oraz mojej skromnej osoby w roli korektora - Hellburna) przetłumaczone zostały pozostałe dwie kampanie nieoficjalnego dodatku: "Postrach Mórz" oraz (tytułowy) "Róg Otchłani".Ze swojej strony - bardzo dziękuję za tę .To nie wina spolszczenia, tylko gry.. W dwóch pierwszych poziomach nie mamy wroga, w drugim goni nas dodatkowo limit czasowy.. Codzienne aktualności ze świata Heroes III, turnieje on-line, kody do gryŁatamy dziury, czyli HotA 1.6.1 01 lutego 2020 / Heroes III / autor Mateusz Obiecana przez twórców aktualizacja ujrzała światło dzienne.Kroniki Heroes to osiem niezależnych kampanii do Heroes of Might and Magic III, które nie wymagają posiadania zainstalowanej podstawowej wersji gry.. Nieważne czy to Era, Hota czy coś innego tak jest zawsze.. Od razu informuję, że ja nie jestem autorem tekstów (są wzięte z SoD i AB w wydaniu chyba CDP - z zamierzchłych czasów, może rok 2003-05?. Spolszczenie HotA.. Choć zdaniem wielu jest zbyt młody, by władać, Spazz zawsze miał dalekosiężne plany, narażając się często na gniew ojca, który zadowalał się władaniem niewielką krainą..

Jak dla mnie jedna z najlepszych kampanii z h3.

Spolszczenie Rogu Otchłani doczekało się kolejnej aktualizacji - ale nie byle jakiej!. Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekuje kolejnej wersji HotA (ostatnia aktualizacja pojawiła się 1.5 roku temu).. Statystyki jednostek, przedstawienie miast i bohaterów, opisy budynków, spis artefaktów.. Spolszczenie Rogu Otchłani doczekało się kolejnej aktualizacji - ale nie byle jakiej!. Rozmiar: 7.9 MB.. hehehe Ktoś mi je poprawi?Spolszczenie na chwilę obecną obejmuje wszystkie teksty z gry, kampanie i mapy.. Rozpakuj pliki przy użyciu programu np. Wrzuć plik HotA.dat i folder Data do folderu główneBardzo dobra nowina!. PS: Przepraszam za literówkę w nicku robiłem konto na szybko.. Historia światów Ashan, Enroth i Erathia, Axeoth.Horn of the Abyss 1.4.2.exe • Najnowsza wersja dodatku Horn of the Abyss - nowe miasto, edytor map, kampanie, jednostki i wiele innych.. Co prawda wolę wersję angielską, ale i .Pierwsza kampania w dodatku HotA składa się z (tylko) 3 prostych poziomów.. Wersja 1.4 - styczeń 2015 Poprawiono liczneJaskinia Behemota - obszerny serwis o Heroes of Might and Magic V zawierający opisy zamków, zaklęć, armii, bohaterów oraz galerię grafik z gry.Bardzo dobra nowina!. Tekstów w pojedynczych scenariuszach jest tyle co kot napłakał - tak naprawdę tylko z 5 map posiada jakąś .Spolszczenie HotA 1.4.2 Beta2 28. czerwca 2017 , autor: Włodarz Hellburn Rogu Otchłani opatrzonego numerkiem 1.5.0 ni widu, ni słychu od dobrych kilku miesięcy.Wszechświat gier Might & Magic: Heroes, Might and Magic, Dark Messiah, Wake of Gods, Horn of the Abyss, Heroes VII i wiele innych..

... że nie ma kampanii, ale i tak jest super.

Statystyki jednostek, przedstawienie miast i bohaterów, opisy budynków, spis artefaktów.. Ta wersja zawiera poprawkę armageddonu i zacklęć ochrony.Spolszczenie HotA.zip • Nieoficjalne spolszczenie INSTALACJA: 1.. Pewnie kiedyś go udostępnią, a póki co obiecali, że w razie potrzeby sami dodadzą przetłumaczone teksty (jeśli ktoś im wyśle wpierw paczkę :P ).. Kampania jest łatwa, można ją przejść w ciągu 2-3 .Kampania bardzo klimatyczna i trudna.. Wszelkie błędy, uwagi, etc. zgłaszać na [email protected].. Ogólnie w tym dodatku trzeba przeprowadzać szybkie ataki na wroga.Horn of the Abyss jest fanowskim nieoficjalnym dodatkiem do Heroes of Might and Magic III.. Poznajcie dalsze losy Jeremy'ego Albatrossa, a także jego brata Bidleya, księcia niks Tarka, oraz Wysokiej Hydromantki Casmetry!. Do Skarbca dodał Kammer, dnia 19 lutego.. Rozdziały te zostały wydane przez firmę The 3DO Company w latach 2000-2001 i składają się one z następujących części (chronologia jest kwestią sporną, poniżej prezentowany jest wariant "umowny"):2.. Przez długi czas gra była tylko w języku rosyjskim, potem doczekaliśmy się angielskiej edycji.. Najwięcej problemów sprawiła mi 3 misja, ponieważ za późno zaatakowałem wroga.. SCREENY: INSTALACJA: 1..

22:50.Spolszczenie pozostałych dwóch kampanii Rogu Otchłani gotowe!

Nowa wersja spolszczenia HotA by Hellburn.. Op[cjonalnie ściągasz spolszczenie kampanii i map z podstawki i dodatku.Spazz Maticus - Człowiek : Klasa - Czarownik: Biografia: Spazz Maticus właśnie objął koronę po swoim ojcu, który umarł w dość tajemniczych okolicznościach.. W serwisie udostępnione są mapy i kampanie oraz pliki umożliwiające lepszą grywalność.. Dzięki połączonemu wysiłkowi avatara, RandomGuy'a, Seto (oraz mojej skromnej osoby w roli korektora - Hellburna) przetłumaczone zostały pozostałe dwie kampanie nieoficjalnego dodatku: "Postrach Mórz" oraz (tytułowy) "Róg Otchłani".Ze swojej strony - bardzo dziękuję za tę .Edytor kampanii istnieje, tyle że do wyłącznej dyspozycji HotA teamu.. Odtąd ten element Skarbca sklonowano 9582 razy.. Ikony menu są zrobione własnoręcznie.. Opis nowo ci, zamku Przystań, jednostki, download, fabuła, galeria - wszystko, co chcieliby cie wiedzieć o HotA.Jako że oficjalnego spolszczenia HotA póki co nie widać na horyzoncie, postanowiłem zrobić spolszczenie na użytek własny, a także podzielić się nim z zainteresowanymi osobami.. Nie mamy, niestety, żadnych przesłanek, że cokolwiek zostanie wydane w najbliższym czasie.. Forum, Download, Kody, Mapy, Patche, Poradniki .Poradnik do gry Heroes of Might and Magic 3 HD Edition zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii dla pojedynczego gracza, wraz z wskazówkami dotyczącymi wybierania nagród początkowych .Kampanie H5 i HoF dla Dzikich Hord - mod bazowy Mod ten pozwala cieszyć się kampanią z podstawowej wersji gry jak i z pierwszego dodatku (Kuźnia Przeznaczenia) w Dzikich Hordach..

Przetłumaczone są wszystkie teksty z wyjątkiem kampanii i części z edytora map.

29 cze - 01:41 Kastore.. Skarbiec → WoG, HotA, VCMI → [HotA] Spolszczenie 1.6.1Heroes 3 HD Edition | Kampania #1 Kolega Ignacy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt