Mass effect 2 dlc spolszczenia

mass effect 2 dlc spolszczenia.zip

Bez dwóch zdań są świetni - korzystam z ich .cześć wszystkim jestem tu nowy:-) jeżeli temat otworzyłem nie tu gdzie trzeba to przepraszam.. Instalator w poradniku różni się trochę od aktualnej wersji.. Zapragnąłem zangielszczyć grę (z wiadomych powodów).. Zainstaluj od nowa grę i wtedy instaluj DLCeki na "czysto".. Po dłuższej zabawie w ZANGI.Forum poświęcone: ME 2 wersja deluxe edition- spolszczenie ‹ Pomoc ‹ Mass Effect 2 - MassEffect.eu04.08.2008, 22:07 RE: Pełne Spolszczenie Mass Effect ooo to fajnie to czekam na PW z linkiem do dubbingu Tylko ja szukam samego spolszczenia pelnego z dubingiem a nie calej grySpolszczenie Mass Effect (tylko napisy) By Reqruiz.. Pobierz.. Spolszczenie został wyciągnięte z Oryginalnej wersji gry: "Mass Effect Edycja Rozszerzona PL" Dodatkowo:GRY AKCJI.. Przed instalacją mam wybór kilku europejskich języków ale nie PL (najwyraźniej taką wersję kupiłem, choć myślałem, że będzie też polska opcja, mieszkam za granicą) Można dodać spolszczen.Mass Effect PL Group, czyli grupa zapaleńców znanych choćby z wcześniejszego spolszczenia DLC Kryjówka Handlarza Cieni, przygotowała własną lokalizację następnego dodatku do Mass Effect 2 - DLC Arrival (Przybycie).Zastąp angielskie pliki w katalogu z grą, ich odpowiednikami ze spolszczenia.. Gość_Pinatu* · poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 18:56..

Po wgraniu spolszczenia nie działają DLC.

Spolszczenie instalujemy wklejając zawartość archiwum do katalogu w którym znajduje się folder o tej samej nazwie.. Linki: Spolszczenie i dubbing .Opis Mass Effect - spolszczenie .. Spolszczenie zawiera Dubbing PL!. Wybory te będą miały swoje odzwierciedlenie w Mass Effect 2.. [Dodano po 2 miesiącach] Nowa wersja 0.3: dodano obsługę DLC: Kasumi - Stolen Memory, Firepower Pack, Alternate Appearance Pack #1 Mogę dopisać nowe DLC jeżeli tylko ktoś podał by mi foldery z nazwami plików np.: Mass Effect 2\BioGame\DLC\DLC_UNC_Moment01\CookedPC\DLC_31_POL.tlkGenesis + Spolszczenie • DLC • pliki użytkownika Allbandy1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ME2 Geneza Compatibility Patch + Spolszczenie 1.2.exe, ME2 Genesis.exeGra w: Seria Mass Effect, Seria Wiedźmin.. Polonizację już możecie pobrać, dostępna jest na stronie projektu.Rzecz jasna by móc z niej .Grałem dotychczas w angielską wersję.. Polecam zajrzeć do instrukcji instalacji na podlinkowanej poniżej stronie.. witam wszystkich.. Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia.. rozwiń opis.. Necromanser .Mass Effect (2oo8) Polski Dubbing Spolszczenie gry!. o patrz znowu mi sie przydało xD.. Nabyłem także chyba wszystkie DLC wliczając Handlarza Cieni, Przybycie i Nadzorcę.. Evil_Coca_Cola (Evil Coca Cola) 2011-01-26 13:31:37 UTC #2 Wiem że Mass Effect 1 i 2 w polsce były sprzedawane całkowicie po polsku (samemu mam mass effect 1i 2 i mam całkowicie po polsku).Autorami spolszczenia do Mass Effect 2 - Arrival są ludzie z ekipy Mass Effect PL Group..

Witam,kupiłem sobie właśnie pakiet dlc do mass effecta 2 na originie.

Każdy, kto z jakiś nieznanych przyczyn zdecydował się jednak na kupno tego DLC, może pobrać polonizację do niego na tej stronie.. 15 minutowe interaktywne doznania pozwolą ci także podjąć kluczowe decyzje z Mass Effect 1.. Poza nową przygodą dodatek pozwala przyłączyć do drużyny jedną z postaci dobrze znanych z pierwszej części cyklu.. Dodatek Shadow Broker już udało mi się spolszczyć i działa natomiast nie mogę znaleźć spolszczenia do .Jeśli nie macie ani "kryjówki Handlarza CIeni" ani "Przybycia", a macie jakieś mniejsze DLC przejdźcie do 8:15.. Grono fanów gra zyskała sobie już na etapie zapowiedzi - gry producenci zapowiedzieli, żeby nie usuwać zapisów z pierwszej części gry, ponieważ będą one miały wpływ na rozwój postaci w drugiej części Mass Effect, miłośnicy gry popadli w euforię.Mass Effect 2 - nieoficjalne spolszczenie do DLC Arrival już do pobrania Michał Nowicki , 15.05.2011 20:20 21 Mass Effect PL Group , czyli grupa zapaleńców znanych choćby z wcześniejszego spolszczenia DLC Kryjówka Handlarza Cieni , przygotowała własną lokalizację następnego dodatku do Mass Effect 2 - DLC Arrival (Przybycie) .Jest paczka plików, lokalizujących grę Mass Effect 2 do wersji polskojęzycznej..

Jest to filmik instruktażowy, o tym jak przerobić mass effect 2 z origin z ...Zapraszam do oglądania!

5.0 / 5 (4 głosy) Komentarze: Pmazi napisano 12.11.2019 19:01. zgłoś do usunięcia.. Instrukcja instalacji spolszczenia: Plik BIOGame_INT.tlk kopiujemy do katalogu z grą Mass Effect 2\BioGame\CookedPC Natomiast pliki ME2_Opening_SunMid_INT.bik oraz load_f80_INT.bik kopiujemy do Mass Effect 2\BioGame\MoviesOficjalny opis DLC: Ten cyfrowy komiks przedstawiający fabułę poprzedniej części gry został stworzony przez Bioware i Dark Horse Comics.. Teraz chcę zainstalować grę (online) na nowo i w polskiej wersji językowej.. REKLAMAOD RAZU ZAZNACZAM ŻE NIE INTERESUJE MNIE ZANGIELSZCZANIE GRY!. Poradnik jak spolszczyć steamową wersję Mass Effect (tylko napisy!). Jest to paczka plików, lokalizujących grę Mass Effect do wersji polskojęzycznej.. oraz Napisy!. Fabularne rozszerzenie DLC do utrzymanego w konwencji science fiction RPG-a akcji Mass Effect 2 studia BioWare.. Oznacza to, że nie spędzimy już całego popołudnia na doborze odpowiednich danych do naszej postaci.. Od kilku dni walczę z Mass Effectem 2 (oryginał, niestety wersja PL).. Fabularnie przenosimy się dwa lata wprzód, po .Mass Effect 2 Spolszczenie - informacje, zdjęcia, materiały video.. X:\Mass Effect 2\BioGame\CookedPC Plik nazywa się BIOGame_INT.tlkOtóż, Mass Effect 2, względem pierwszej części został zdecydowanie okrojony z liczb..

dodatek do gry 6 kwietnia 2010. pytanie za 100 punktów,mam wersję angielska gry mass effect.

Czytaj więcej na temat Mass Effect 2 Spolszczenie w nt.interia.plMass Effect 2 - fabularna gra akcji stworzona przez BioWare, wydana przez Electronic Arts w styczniu 2010 roku na platformy Microsoft Windows i Xbox 360, a rok później na konsolę PlayStation 3.Stanowi drugą część trylogii Mass Effect.Akcja rozgrywa się w XXII wieku w Drodze Mlecznej, gdzie ludzkości zagraża insektoidalna rasa Obcych znanych jako Zbieracze.. ale zauważyłem że przy instalacji mass effect gra nie poprosiła drugiej płyty, całą gra zainstalowała się z jednej płyty i działa, bo tak jak np. mass effect 2,3 potrzebowały i prosiły o 2 płytę by .DLC do Mass Effect 2-jak dobrze je znasz?. Autorzy.. PlikKryjówka Handlarza Cieni PL.zip Pobierz Wersja Data premiery 19 sierpnia 2015 Aktualizacja 27 grudnia 2016Nie wiem, czy wyszły spolszczenia do DLC Mass Effect, więc o nie nie pytam.. bombel Sep 7, .. "Mass Effect 2" - spolszczenie do kolejnego DLC Ammon poniedziałek, 9 kwietnia 2012 ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt